Prezentacje i konferencje
Myślenie krytyczne jest bardzo ciekawym i wdzięcznym tematem do prezentacji podczas konferencji – mogę je pokazać w różnych kontekstach, w zależności od potrzeb organizatorów. Gwarantuję wysoką jakość merytoryczną i nowoczesną formę
Myślenie Krytyczne Szkolenia na Żywo
Przyszedłem do edukacji z biznesu - od 16 lat łączę oba te obszary, aby były interesujące, innowacyjne dla obu stron. Uczyłem się fachu trenerskiego praktycznie tylko zagranicą, współpracując ze wspaniałymi trenerami z Anglii, Izraela, USA. Szkolenia z myślenia krytycznego prowadzę tylko w formie warsztatowej.
Myślenie Krytyczne Webinary
Webinar to dziś jednej najszybciej rosnących sposobów na ciekawą prezentację, szkolenie, inspirację. Daje wygodę dla uczestnika, możliwość interakcji, jest bardzo tanie, proste, nowoczesne. To świetne rozwiązanie, aby poznać nowe zagadnienia, zanim zdecydujecie się na szkolenie.
Myślenie krytyczne szkolenia e-learningowe
Nad myśleniem krytycznym spędziłem ponad 10 tys. godz., mogę więc powiedzieć, że jestem ekspertem w tym obszarze i z ogromną przyjemnością dzielę się tą wiedzą i doświadczeniem. Rozwiązania online dają łatwość i wygodę dla wszystkich uczestników – to dziś najtańsze i najprostsze rozwiązanie.
Poznaj tematy szkoleń