Myślenie krytyczne dla biznesu

Oferta dla biznesu

Myślenie krytyczne i rozwiązywanie skomplikowanych problemów to kompetencje, które dziś oczekuje od swoich pracowników praktycznie każdy właściciel czy zarządzający organizacją.

Jednak te dwie umiejętności nie występują u polskich absolwentów, bo nie ma ich w polskim systemie edukacji. Dlatego przychodzę z pomocą, bo naukę myślenia nigdy nie jest za późno, zwłaszcza gdy ma się do tego odpowiednie narzędzia!

Może najpierw ustalmy co to jest myślenie krytyczne – zobacz poniżej na moją mapę myśli z tego tematu:

Jestem przedsiębiorcą, wiele lat pracowałem w korporacji, z wykształcenia i zamiłowania jestem menadżerem, siewcą, wizjonerem – mam świadomość jak funkcjonuje biznes, jakie ma ograniczenia, gdzie występują trudności i jak je pokonywać.

Moje szkolenia z myślenia krytycznego w biznesie są bardzo praktyczne, narzędziowe, prowadzone w formie warsztatowej.

Posiadam ponad 30 narzędzi krytycznego myślenia, dzięki którym Twoi pracownicy staną się bardziej świadomi rzeczywistości, będę potrafili:

  • Dostrzegać związki przyczynowo-skutkowe

  • Konstruktywnie kwestionować zastane schematy

  • Rozwiązywać konflikty – własne dylematy jak i w zespole

  • Wyznaczać cele i systemowo je realizować

  • Rozwiązywać problemy, wyzwania w organizacji

Wielokrotnie współpracowałem, pomagałem start-up’om w akcelatorach, menadżerom średniego i najwyższego szczebla. Szkolenia dla Twojego zespołu mogą trwać 8 jak i 80 godzin – Ty decydujesz.

Mogę też wystąpić z krótką lub dłuższą prezentacją na temat myślenia krytycznego (w kontekście wyzwań dla organizacji związanych ze sztuczną inteligencją, robotyką, zmianami na rynku pracy).

Ilość tematów, które można przedstawić korzystając z myślenia krytycznego i narzędzi TOC jest praktycznie nieograniczona. Jeśli będą Państwo zainteresowani to proszę napisać swoje oczekiwania, potrzeby, specyfikę a ja dostosuję swoje wystąpienie do Państwa kontekstu.

Występowałem w Las Vegas, Tokio, Waszyngtonie, Baltimore czy Hiszpanii czy Peru – mam wieloletnie doświadczenie jako prezenter, trener.

Zapraszam do kontaktu